MEPPEL / HEERENVEEN – De showrooms van Concordia Keuken & Bad in Meppel en Heerenveen zijn op zaterdag 27 juni gesloten. De sluiting houdt verband met het 120-jarig bestaan van moederbedrijf Concordia.
Ter gelegenheid van dit bijzondere jubileum maken de medewerkers van Concordia (waar Bouwcenter Concordia, Concordia Keuken & Bad en Primo Keukens onder vallen) dat weekend een gezamenlijke jubileumreis. Met deze reis wordt stilgestaan bij 120 jaar ondernemerschap, samenwerking en betrokkenheid van medewerkers door de jaren heen.
Concordia Keuken & Bad vraagt klanten rekening te houden met de aangepaste openingstijden. Vanaf de eerstvolgende reguliere openingsdag is iedereen weer van harte welkom in de showrooms in Meppel en Heerenveen voor inspiratie en advies op het gebied van keukens, badkamers, deuren en wand- en vloertegels.
